Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.

Abone Ol
E-mail
RSS HABERLERE ABONE OL
MAIL ADRESİNİZ TANIMLANMIŞTIR.
Artık bültenimizi mail adresinizden de takip edebilirsiniz.

HABERLER

ORTA ANADOLU HUBUBAT, BAKLİYAT, YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ FOOD WEEK KOREA 2017 FUARI’NDA!

ORTA ANADOLU HUBUBAT, BAKLİYAT, YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ FOOD WEEK KOREA 2017 FUARI’NDA!

Birliğimiz bu yıl ikinci kez katıldığı “Food Week Korea Fuarı”nda ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Güney Kore’nin Seul kentinde 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen Food Week Korea Fuarı’na Türkiyenin yanı sıra birçok ülkeden gıda sektöründe faaliyet gösteren çok sayıda firma katılımı oldu.

Güney Kore’de gıda sektöründeki önemli fuarlardan biri olma niteliği taşıyan Food Week Korea’ya, Orta Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından 36 m2’lik bir info-standla katılım sağlandı.

Birliğimiz tarafından info standa gelen ziyaretçilere sektörü tanıtan broşürler verilerek, Birliğimiz ve sektörümüz hakkında bilgi verildi. Aynı zamanda, fuar süresince Birliğimiz ve “Discover The Potential TURKEY” logosu bulunan mutfak önlüğü ve çanta dağıtıldı. Standta tüm gün boyunca görsel şov eşliğinde Şef Aşçı Emin Aydemir tarafından kurabiye, börek, poğaça vb. unlu mamul ürünleri hazırlanarak ziyaretçilere ikram edildi.

Fuara, Birliğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat UYSALLI ve Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin DEMİRPOLAT ile Genel Sekreterliğimiz personeli katılım sağladı. Fuar esnasında T.C. Seul Ticaret Müşaviri M.Alper ATİLLA tarafından standımız ziyaret edildi.
TÜM HABERLER

Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat / Çankaya ANKARA

+90 (312) 447 27 40 / +90 (533) 039 95 96 (Mesai saatleri dışında)

info@oaib.org.tr

+90 (312) 446 96 05