Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.

Abone Ol
E-mail
RSS HABERLERE ABONE OL
MAIL ADRESİNİZ TANIMLANMIŞTIR.
Artık bültenimizi mail adresinizden de takip edebilirsiniz.

2013 YILINDA NELER YAPTIK

 • Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Sosyal Medyada

  Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu sosyal medya entegrasyonu projesi ile dünyaca ünlü tüm sosyal medya platformlarında tanıtım kampanyaları başlatmıştır.

 • On-line Danışmanlık Hizmeti

  Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği üyelerine özel ücretsiz on-line danışmanlık hizmetini başlatmıştır.

 • Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Mardin’de Un İhracatçılarıyla Buluştu

  Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu (UTG) 22-23 Şubat 2013 tarihlerinde Mardin’de un ihracatçısı firmalarla bir araya geldi. Şubat ayı mutad toplantısını Mardin’de gerçekleştiren UTG, 22 Şubat 2013 tarihinde akşam yemeğinde un ihracatçısı firmalarla bir görüşme gerçekleştirdi.

 • Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu FOODEX JAPAN 2013 Fuarında

  Un ihraç eden ülkeler arasında dünya lideri olan Türkiye, bu yıl ilk defa “FOODEX JAPAN 2013 – 38. Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı”na katıldı.

 • Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu 41. Trablus Fuarı’nda

  Un ihraç eden ülkeler arasında dünya lideri olan Türkiye, bu yıl ilk defa katıldığı “41. Trablus Uluslararası Genel ve Ticaret Fuarı ”ndaki tanıtımında ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

 • Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Gastro İstanbul Fuarı'nda

  Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu, 9-12 Mayıs 2013 tarihlerinde Küçük Çiftlik Park/İstanbul’da TURYID’in sahipliğinde, Türk Mutfağı Derneği’nin (TMD) desteği ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın himayelerinde, Türkiye’nin hem içerik, hem de katılım anlamında en önemli gastronomi festivallerinden biri olmaya aday olan Gastro İstanbul’a bir info stand ile katıldı.

 • Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Manila’da

  Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu(UTG), 28 Nisan-02 Mayıs 2013 tarihleri arasında Filipinler/Manila’ya UTG Başkanı Turgay ÜNLÜ’nün başkanlığında bir heyet düzenledi.

 • Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Nijer'e “Yardım Elini” Uzattı

  06-11 Ocak 2013 tarihleri arasında Başbakan Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başkanlığında düzenlenen Afrika seyahati sırasında gündeme gelen gıda yardımı için iyilik gemisi, Ekonomi Bakanı Zafer ÇAĞLAYAN’ın himayelerinde 11 Mayıs 2013 tarihinde yola çıktı.

 • Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu THAIFEX 2013 Fuarı’nda

  Un ihracatında dünya lideri olan Türkiye, bu yıl ilk defa katıldığı “THAIFEX World of Asia”da ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

 • Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Fancy Food Show 2013 Fuarı’nda

  Un ihracatında dünya lideri olan Türkiye, bu yıl ilk defa katıldığı “Fancy Food Show”da ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

 • Türkiye'nin Tatları Filipinler Uluslararası Gıda Fuarı WOFEX’te

  Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu (UTG) 31 Temmuz ile 3 Ağustos tarihleri arasinda Filipinler’in en büyük uluslararası Gıda Fuarı WOFEX’te Türk lezzetlerini ve gurme kreasyonlarını gastro severlere ve sektör temsilcilerine tanıttı.

 • Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Gurubu “Maring Tayfunu” mağdurlarına yardım etti

  Filipinliler’de 19 Ağustos 2013 tarihinde yaşanan Maring Tayfunu ve sonrasındaki güneybatı muson yağmurlarının neden olduğu afetin mağdurlarına Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu yardım elini uzattı.

 • Un Tanıtım Grubu Brezilya Temasları

  Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu’nun organizasyonu ile 8 Türk un ihracatçısı firmanın katılımıyla 17-19 Eylül 2013 tarihleri arasında Brezilya’nın Sao Paulo kentine bir heyet gerçekleştirildi.

 • Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Asya Pasifik Perakende Kongresi ve Fuarında

  Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu, 23-25 Eylül 2013 tarihlerinde Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda FAPRA (Asya-Pasifik Perakende Dernekleri Federasyonu) tarafından düzenlenen Asya-Pasifik bölgesinin en büyük perakende organizasyonu olan 16. Asya Pasifik Perakendeci Birlikleri Kongresi ve Fuarı’na bir info-stand ile katıldı.

 • İlk Kez Brezilya'ya Un İhracatı

  Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri ile Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu’nun Organizasyonunda Brezilya’ya Yönelik Olarak “Özel Nitelikli Alım Heyeti” Programı Düzenlendi.

 • Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu “Sial Brazil 2013” Fuarı’nda

  Brezilya’nın Sao Paulo kentinde Expo Center Norte’de 25-28 Haziran 2013 tarihlerinde Fispal Food Service fuarı ile aynı anda ve 29. kez gerçekleştirilen Sial Brazil 2013- Uluslararası Otel, Restoran Ekipmanları, Dondurma Teknolojileri ve Gıda-İçecek Fuarı’na 32 ülkeden 500 firma katılım sağladı. TÜYAP tarafından 13 firmanın katılımıyla Türkiye’nin Milli Katılım Organizasyonu gerçekleştirildi.

Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat / Çankaya ANKARA

+90 (312) 447 27 40 / +90 (533) 039 95 96 (Mesai saatleri dışında)

info@oaib.org.tr

+90 (312) 446 96 05