TİM-TEB Girişim Evi

Türkiye'nin En Yaygın ve Kapsamlı Girişimcilik Programı TİM-TEB Girişim Evi'ne Başvurun, Kalıcı ve Güçlü Teknoloji Firmasına Dönüşün!

 

TİM-TEB Girişim Evleri, teknoloji girişimcilerinin ve teknoloji şirketlerinin sürdürülebilirliğini ve hızla büyümesini sağlamaya yönelik inkübasyon, hızlandırma ve büyüme aşamalarındaki özgün programları ile ekosisteme yön vermektedir. 

TİM TEB Girişim Evlerinde,

  • Teknoloji girişimlerinin sayısının artırılması, ortalama işletme ömrünün uzaması,
  • Teknoloji şirketlerinin ihracata yönlendirilmesi ve yüksek teknolojili ürünlerin toplam ihracat içerisindeki payının artması, 
  • Anadolu'daki teknoloji girişimcilerinin ve teknoloji şirketlerinin ekosistemdeki payının ve gücünün artırılması, girişimcilikte bölgesel fırsat eşitliğine katkı verilmesi

 

amacıyla 2015 yılından bu yana 1000'in üzerinde girişimci ve teknoloji firması programlardan mezun olmuştur.

 

Programlara katılan girişimciler, alanında uzman danışmanlarla çalışma, ürün ve hizmetlerini iş dünyasına sunma, kurumsal firmalarla işbirliği yapma, yatırımcılarla buluşma, ulusal ve uluslararası etkinliklerde yer alma gibi birçok olanaktan faydalanmaktadır.

 

TİM-TEB Girişim Evleri ile 2020 yılında da girişimcilik ekosistemine ve teknogirişimcilere İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Gaziantep, Denizli ve Mersin'de katkı verilmeye devam edilecektir. 

2020 2.Dönem Start Up ve Level Up programlarına katılmak için başvurunuzu 3 Temmuz'a kadar timlegirisim.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi için:

Cem Yüceer

E-posta: c.yuceer@girisimmerkezi.com

Tel:+90 (545) 830 05 81