ÜMİT KOŞKAN İLE İŞLETMENİZİ EKONOMİK KRİZLERİN ETKİLERİNDEN KORUMANIN ADIMLARI -1

 

“İşletmenizi Ekonomik Krizlerin Etkilerinden Korumanın Adımları eğitimi (1. Bölüm, İlk 5 Modül)” webinarı, işletme koçu Ümit KOŞKAN'ın  anlatımı ve sunumuyla 1 Eylül 2021 tarihinde saat 14:00'de Webinar-Zoom uygulamasıyla 76 kişinin katılımı ile çevrim içi olarak gerçekleştirilmiştir.

 

Eğitim kapsamında katılımcılar şu konularda detaylı bilgiye erişme imkanına kavuşmuşlardır.

 

2020 yılından bu yana Dünya çapında bir acil sağlık önlemi durumu karantina ile işyerlerinin zorunlu bir süre kapanışına ve/veya iş gücü kaybına yol açtı. Gittikçe daha fazla işletme sosyal uzaklaşma ve karantina önlemlerinden etkilendiği için bu durum gün geçtikçe daha büyük bir ekonomik paniğe neden oldu. Büyük şirketler ekonomik zorluklar için acil durum planına sahip olabilir ancak sınırlı mali kaynakları olan KOBİ'ler ve yeni işletmeler aşırı kayıp riskiyle karşı karşıya.

 

İhracat yapan şirketlerin güncel endişeleri göz önünde bulundurarak, dünyanın bugün karşı karşıya kaldığı KRİZİN EKONOMİK ETKİLERİNDEN İŞLETMENİZİ KORUMANIN ADIMLARINI öğrenebileceğiniz bu online semineri düzenledik.

 

“Acil Durum Eylem Planı” her işletmenin ve özellikle ihracat ekiplerinin belirsizlik ortamından kurtularak sakinleşmesi ve planlamalarını yapmasını sağlamak için kurgulanmıştır.

 

Program Akışı – 1. Gün – 01/09/2021

1. BÖLÜM

2. BÖLÜM

3. BÖLÜM

4. BÖLÜM

5. BÖLÜM

Büyük Resim ve

İletişim

İş Modelinizi Değiştirme

Dijital Artık Yeni

Normal

Nakit Akışını

Yönetme

Pazarlama

Değişmeli

 

Eğitim sonunda işletme koçu Ümit KOŞKAN katılımcıların konuyla ilgili sorularını yanıtlamıştır.

 

Not : "İşletmenizi Ekonomik Krizlerin Etkilerinden Korumanın Adımları" eğitiminin devamı  (2. Bölümü, Son 5 Modül) işletme koçu Ümit KOŞKAN'ın  anlatımı ve sunumuyla 8 Eylül 2021 tarihinde saat 14:00'de  Webinar-Zoom uygulamasıyla gerçekleştirilecektir.

 

Eğitimin Sunumu